Bestyrelsen

Bestyrelsen er sammensat med to repræsentanter fra hvert lokalråd.
Lokalrådene vælger selv sine repræsentanter.

FILSKOV Filskov Sogns Kontaktudvalg
Johan Andersen
Formand
Omme Landevej 1, Filskov, 7200 Grindsted
7534 8181, johanandersen@xbrev.dk
Holger Villumsen
Sekretær
Slåenvej 10, Filskov, 7200 Grindsted
6118 3555,
hfv@adr.dk
HEJNSVIG, DONSLUND Hejnsvig på Toppen
Ove Møberg
Søgårdparken 3, 7250 Hejnsvig
4036 5408, dina.moberg@yahoo.dk
Torben Jensen
Boldingvej 11, 7250 Hejnsvig
7533 6180, torben.jensen@arlafoods.com
SKJOLDBJERG-ALMSTOK Lokalrådet i Skjoldbjerg-Almstok
Hans Peter S. Kristiansen Grønnegade 1, Skjoldbjerg, 6623 Vorbasse
2381 9000, skjoldbjerg57@gmail.com
Mette Knudsen Skjoldbjergvej 24, Skjoldbjerg, 6623 Vorbasse
3025 7038, 2709mette@gmail.com
STENDERUP-KROGAGER Stenderup-Krogager Fællesråd
Leif Kruse Østergårdsvej 5, 7200 Grindsted
2963 8516, l.kruse@altiboxmail.dk
Lona Linding Nørrevej 29, 7200 Grindsted
2016 1963,
lol@andelskassen.dk
SØNDER OMME, BØVL Landsbyrådet i Sdr.Omme
Eva-Lene Nielsen Gl. Bøvlvej 9, 7260 Sdr.Omme
2393 7913, evalene60@gmail.com
Jørgen Svanberg
Kasserer
Egevej 10, 7260 Sdr.Omme
7534 1608, 2179 6147, svanberg2011@hotmail.com
URUP, EG & NOLLUND Lokalrådet Urup-Eg-Nollund
Uffe B. Jensen Engmosevej 26, Nollund, 7200 Grindsted
7533 0136, 2033 3211, uffe.brun.jensen@mvb.net
Laila Toudal Dyvelsrækkevej 12, Urup, 7200 Grindsted
2239 1720, lpt@hotmail.dk
VESTERHEDE
 Vesterhede KoordinationsRåd (VKR)
Susanne Jensen
Fugdalvej 11, Vesterhede, 7250 Hejnsvig
2250 7795, gantzel123@mail.tele.dk
Jørgen Johansen
Kirkevej 2, Vesterhede, 7250 Hejnsvig
6133 5003, joj@km.dk
VORBASSE, FITTING Lokalrådet i Vorbasse-Fitting
Ole Juul Gram
Næstformand
Østermosevej 4, 6623 Vorbasse
2484 4866, olegram@vorbasse.dk
Heidi Madsen Nørrebyvej 2, 6623 Vorbasse
6622 0979, heidi.madsen42@gmail.com

Link til Kontakt – forretningsudvalget

……………………………………………………………………………………………………………………………..

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *