Bestyrelsen

Bestyrelsen er sammensat med to repræsentanter fra hvert lokalråd.
Lokalrådene vælger selv sine repræsentanter. Listen opdateret 2017-01-04

FILSKOV Kontaktudvalget i Filskov
Johan Andersen
Formand
Omme Landevej 1, Filskov, 7200 Grindsted
7534 8181, ja@filskovfriskole.dk
Holger Villumsen
Sekretær
Slåenvej 10, Filskov, 7200 Grindsted
6118 3555,
hfv@adr.dk
HEJNSVIG, DONSLUND Hejnsvig på Toppen
Ove Møberg
Søgårdparken 3, 7250 Hejnsvig
4036 5408, dina.moberg@yahoo.dk
Torben Jensen
Boldingvej 11, 7250 Hejnsvig
7533 6180, torben.jensen@arlafoods.com
SKJOLDBJERG-ALMSTOK Lokalrådet i Skjoldbjerg-Almstok
Hans Peter S. Kristiansen Grønnegade 1, Skjoldbjerg, 6623 Vorbasse
2381 9000, skjoldbjerg57@gmail.com
Mette Knudsen Skjoldbjergvej 24, Skjoldbjerg, 6623 Vorbasse
3025 7038, 2709mette@gmail.com
STENDERUP-KROGAGER Stenderup-Krogager Fællesråd
Leif Kruse Østergårdsvej 5, 7200 Grindsted
2963 8516, kruse@mvbfiber.dk
Lona Linding Nørrevej 29, 7200 Grindsted
2016 1963,
lol@andelskassen.dk
SØNDER OMME, BØVL Landsbyrådet i Sdr.Omme
Birgit Schäfer Mortensen Solbakken 27, 7260 Sdr.Omme
2844 9702,
peterbirgit@mail.dk
Jørgen Svanberg
Kasserer
Egevej 10, 7260 Sdr.Omme
7534 1608, 2179 6147, svanberg2011@hotmail.com
URUP, EG & NOLLUND Lokalrådet Urup-Nollund-Eg
Uffe B. Jensen Engmosevej 26, Nollund, 7200 Grindsted
7533 0136, 2033 3211, uffe.brun.jensen@mvb.net
Laila Toudal Dyvelsrækkevej 12, Urup, 7200 Grindsted
2239 1720, lpt@hotmail.dk
VESTERHEDE
 Vesterhede KoordinationsRåd (VKR)
Arne Hendrichsen Staruphøjevej 24, Vesterhede, 7250 Hejnsvig
2752 3723, arnestedet@live.dk
Ove Iversen Refshøjvej 49, Vesterhede, 7250 Hejnsvig
2395 0721
, ove.iversen@bbsyd.dk
VORBASSE, FITTING Lokalrådet i Vorbasse-Fitting
Ole Juul Gram
Næstformand
Østermosevej 4, 6623 Vorbasse
2484 4866, olegram@vorbasse.dk
Frits S. Kristensen Fittingvej 39, 6623 Vorbasse
2759 3803, f.s.kristensen@vorbasse.dk

Link til Kontakt – forretningsudvalget

……………………………………………………………………………………………………………………………..

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *